قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط فروشگاه کتاب “انتشارات پادینا”
مهم‌ترین شرایط حاکم بر ارائه خدمات فروش کتاب انتشارات پادینا به شرح زیر است. لطفاً در صورتی از خدمات ما استفاده فرمایید که این شرایط مورد پذیرش‌تان است:

 

برخی از کتاب‌های ارائه شده در سایت انتشارات پادینا ممکن است حسب مورد قابل ارسال نباشد و چاپ آنها در انبار ناشر یا دفتر اصلی به اتمام رسیده باشد. فروشگاه اینترنتی انتشارات پادینا برخی عناوین را در انبار خود موجود داشته و باقی موارد سفارش داده شده را به صورت مستقیم از ناشر، مراکز پخش معتبر و یا همکاران کتابفروش خود تهیه می‌کند، اما در برخی موارد ممکن است کتاب خریداری شده توسط شما به هیچ عنوان توسط شبکه تأمین فروشگاه اینترنتی انتشارات پادینا قابل تهیه نباشد. در این صورت مسئول فروش با سفارش دهنده تماس گرفته توضیحات لازم را خواهد داد.

فروشگاه اینترنتی انتشارات پادینا، کتاب‌ها و دیگر محصولات عرضه شده را صرفاً بر اساس قیمت تعیین شده توسط ناشر به فروش می‌رساند و در تعیین قیمت هیچگونه نقشی ندارد. ممکن است قیمت کتاب توسط ناشر دچار تغییر شود در چنین زمانی مسئول فروش با سفارش دهنده تماس گرفته و بعد از تایید وی سفارش را ارسال می کند.

 

فروشگاه اینترنتی انتشارات پادینا صرفاً کتاب‌های نو را به فروش می‌رساند و امکان تهیه و ارسال کتاب‌های دست دوم را ندارد.

کلیه‌ سفارشات ثبت شده پس از تأیید پرداخت و صدور فاکتور فروش آماده گردیده و ارسال می‌شوند. هیچ سفارشی پیش از تأیید پرداخت ارسال نخواهد شد. به استثنا مشتریان عزیز تهرانی که امکان پرداخت وجه در محل با استفاده از سرویس الوپیک را دارند.

تحویل سفارشات در شهر تهران بین 1 تا 2 روز کاری، ارسال با پست سفارشی 5 تا 7 روز کاری و پست پیشتاز 2-3 روز کاری زمان می برند.
پس از تأیید پرداخت، یک ایمیل حاوی اطلاعات سفارش به صورت خودکار برای مشتری ارسال می‌شود.

مسئولیت فروشگاه اینترنتی انتشارات پادینا در قبال مشتری تا زمان تحویل بسته به پست است. در صورت عدم دریافت بسته، مسئولیت پیگیری از پست و دریافت خسارت بر عهده مشتری است.

در صورتیکه تغییر قیمت سفارش برای شما قابل قبول نیست،این موضوع را از طریق ایمیل یا تلفن به بخش سفارشات فروشگاه اینترنتی انتشارات پادینا اطلاع دهید. در غیر اینصورت کتاب با قیمت پشت جلد برای شما ارسال می شود.

در صورت انصراف مشتری از سفارش تأیید شده (طی چهار روز کاری اول)، چون کتاب به درخواست ایشان تهیه می‌شود، 10% از مبلغ سفارش کسر گردیده و مابقی به حساب اعتباری مشتری مسترد می‌گردد.

در صورت قابل تهیه نبودن مورد سفارش داده شده، وجه آن به حساب مشتری مسترد می‌گردد. 

پس از ثبت درخواست استرداد وجه توسط مشتری در سیستم، انتقال وجه به طور معمول بین 1 تا 3 روز کاری از طریق بانک ملت انجام شده و رسید آن در صورت درخواست برای مشتری ایمیل می‌شود. مسئولیت واریز وجه به حساب مشتری بر عهده بانک گیرنده وجه بوده و در صورت بروز مشکل، پیگیری موضوع توسط مشتری باید انجام شود.

در هنگام استرداد وجه به حساب مشتریان. نام صاحب حساب با نام مشتری در سایت باید تطابق داشته باشد.

اطلاعات ارائه شده توسط مشتریان به فروشگاه اینترنتی انتشارات پادینا صرفاً برای ارائه خدمات فروشگاه اینترنتی انتشارات پادینا مورد استفاده قرار گرفته و تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.

فروشگاه اینترنتی انتشارات پادینا اخبار و اطلاعات خود و شرایط فروش ویژه را به صورت دوره‌ای برای مشتریان ارسال خواهد کرد. در صورت عدم تمایل به دریافت این پیام ها موضوع را از طریق تلگرام یا واتس اپ به شماره پانوشت سایت اطلاع دهید.

هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت شدن آن بر عهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی است.

هنگام ارسال بسته پستی، نام، آدرس، کد پستی و تلفن‌های ارائه شده توسط مشتری بر روی پاکت درج می‌شود تا امکان تماس مأمور پست با گیرنده در موارد اضطراری فراهم باشد.

بعد از تحویل مرسوله به اداره پست، پیگیری مرسوله از طریق پست برعهده مشتری می باشد و می توانید با دریافت کد رهگیری پستی از فروشگاه مرسوله خود را رهگیری نمایید.

ساعت كاری فروشگاه فقط در روزهای کاری (غیر تعطیل) :

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح الی 17 شب

پنج شنبه ها از ساعت 10 صبح الی 14 عصر

واتس اپ
1
به مشاوره نیاز دارین؟
سلام
چطور می‌تونیم کمک‌تون کنیم؟